Najczęściej zadawane pytania

1) Jak dodać ogłoszenie?
Możesz to zrobić za pomocą komputera, tabletu lub telefonu. Użyj przycisku „dodaj ogłoszenie” na stronie głównej. W pierwszym kroku wybierz jeden z pakietów. Dostępne są trzy: Standard , Premium i WIRTUALNY AGENT . Po wyborze pakietu wypełniasz informacje o nieruchomości, zaznaczasz ją na mapie i dokonujesz płatności przez szybkie płatności internetowe Dotpay lub tradycyjny blankiet wpłaty.
2) Po jakim czasie moje ogłoszenie ukaże się na portlach?
W ciągu kilku godzin od opłacenia ogłoszenia, niektóre portale mają do 24 godzin na publikację, ale w praktyce dzieje się to o wiele szybciej. Czas emisji liczy się od momentu opublikowania ogłoszenia na portalach.
3) Ile pieniędzy zaoszczędzę dzięki temu, że dodam ogłoszenie za pomocą 100portali.pl?
Zaoszczędzisz przede wszystkim swój cenny czas, bo wpisujesz ofertę tylko raz - w jednym formularzu. Poza tym zaoszczędzisz tysiące złotych unikając tradycyjnych biur pośredników w obrocie nieruchomościami. Dzięki naszej ofercie możesz sprzedać nieruchomość na dwa sposoby: bez pośredników(pakiety Standard i Premium ) lub przy pomocy Wirtualnego Agenta, który pobiera tylko jedną stałą kwotę za wybrany okres. Tymczasem tradycyjne biura pobierają zwykle kilka procent od wartości nieruchomości co często wynosi kilka, kilkanaście tysięcy złotych.
4) Jak mogę zmienić zdjęcia, cenę lub inne dane w ogłoszeniu?
Wystarczy zalogować się na swoim koncie i kliknąć przycisk "Twoje aktualne oferty" i następnie „Aktualizuj". Nowe dane zostaną automatycznie przesłane na wszystkie portale. Zmiany są oczywiście bezpłatne.
5) Kiedy dostanę login i hasło do swojego konta?
Twoim loginem jest adres mailowy. Możesz założyć konto przed dodaniem ogłoszenia klikając przycisk "Zaloguj" i następnie "Nie masz konta?". Możesz także zacząć wpisywać ogłoszenie, a my na podany w nim adres mail wyślemy wiadomość z linkiem, pod którym ustawisz swoje hasło. Dzieje się to natychmiast po odnotowaniu wpłaty.
6) Co dzieje się z ogłoszeniem po zakończeniu wybranego okresu?
Kilka dni przez końcem czasu na jaki zostało dodane ogłoszenie przyjdzie do Ciebie mail z przypomnieniem. Będzie w nim przycisk do dokonania płatności za przedłużenie emisji. Możesz to zrobić wcześniej po zalogowaniu na swoim koncie. Jeśli jednak już sprzedałeś swoją nieruchomość - gratulujemy! - ogłoszenie wygaśnie automatycznie, a my wycofamy je z wszystkich serwisów.
7) Czy mogę wyróżnić moje ogłoszenie, aby było lepiej widoczne na portalach?
Tak. Robisz to korzystając ze swojego konta użytkownika. Portale Gratka.pl, Oferty.net, Morizon.pl, Domy.pl oraz nasz serwis 100portali.pl umożliwiają podbicie oferty punktami. Jeden punkt kosztuje 1,23 zł. Im więcej punktów dodasz tym wyżej znajdzie się Twoja oferta na listach wyników wyświetlanych przez poszukujących. Wyróżnienie trwa 7 dni. W naszym serwisie wyróżnienie powoduje również ukazanie się ogłoszenia na stronie głównej serwisu. Pakiet Premium zawiera wyróżnienia w kwocie 20 pkt/wymienione portale. Użytkownikom pakietu Wirtualny Agent umożliwiamy również wyróżnienie oferty na 7 dni na Otodom.pl.
8) Czy pomożecie mi w dokonaniu transakcji?
Z przyjemnością. Nasi specjaliści mają za sobą setki transakcji i ogromne doświadczenie. Są wśród nich "starzy" pośrednicy z licencją datowaną na 2007 rok, a także młodzi zdolni pośrednicy świeżo po szkoleniu. Aby skorzystać z obsługi i doradztwa wystarczy, że wybierzesz pakiet o nazwie WIRTUALNY AGENT. Możesz to zrobić na początku lub później w trakcie przedłużania oferty. To pierwsza tego typu usługa w Polsce. Jesteśmy pionierami!
9) WIRTUALNY AGENT - jakie pobiera opłaty?
Standardowa obsługa klienta z wliczonymi wszystkimi portalami kosztuje 399 zł / 30 dni. Im dłuższy okres trwania promocji tym niższa cena. Przy zakupie usługi na 180 dni średnia cena za miesiąc wynosi 249 zł. Oprócz tej opłaty nie pobieramy żadnych innych kosztów. W porównaniu do tradycyjnych biur nieruchomości zaoszczędzisz tysiące złotych, ponieważ przeciętne prowizje wynoszą czasem nawet 5% wartości nieruchomości. My pobieramy tylko niewielką - stałą kwotę. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu .